KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12702077
nr 1270 2077
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, 7/310. Signerad, daterad -59, stilleben. Motivet: 20x29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:27:36
22/8 19:32:30
26/8 17:09:28
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz